Aktualności

REKOLEKCJE z o. Józefem Witko


W dniach 13 - 15 listopada bieżącego roku w Ośrodku Pamięci św. Maksymiliana Marii Kolbego odbyły się rekolekcje, które poprowadził o. Józef Witko - Franciszkanin oraz Pan Grzegorz Bacik – świecki ewangelizator, który ściśle współpracuje z o. Józefem. Podczas tych rekolekcji mogliśmy dowiedzieć się o wpływie złych duchów na nasze życie i zdrowie jak również poruszane były tematy związane z okultyzmem, wróżbiarstwem czy homeopatią. W rekolekcjach uczestniczyło 270 osób. Był to szczególny czas doświadczania obecności Boga, który poruszył w namacalny sposób niejedno serce.

 Serdecznie dziękujemy o. Józefowi, Panu Grzegorzowi oraz Wszystkim, którzy zaangażowani byli w posługę podczas tych rekolekcji. Serdeczne Bóg zapłać.  

Więcej zdjęć z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii.


ZABAWA KARNAWAŁOWA 2015


W sobotę 31 stycznia 2015 roku, w Ośrodku Pamięci św. Maksymiliana z inicjatywy wspólnoty Małych Rycerzy Niepokalanej odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli najmłodsi parafianie, a w szczególności  asysta, ministranci i mali rycerze Niepokalanej. Zabawa rozpoczęła się modlitwą różańcową, a zakończyła uwielbieniem Boga poprzez taniec. Dla uczestników przygotowano słodycze i napoje oraz różne zabawy i tańce integracyjne. Karnawałowy charakter zabawy podkreśliły niepowtarzalne przebrania naszych najmłodszych parafian.

Zdjęcia z zabawy w GALERII !!!